Kalite Sistemimiz

Vizyonumuz

image93

ERTUĞ markası ile ürünlerini her ülkeye ulaştırarak uluslararası bir marka olabilmektir.  

Misyonumuz

image94

Sektörel bilgi birikimi ve tecrübelerimiz ile teknik ve teknolojik donanımlarımız üzerinden yeni ve inovatif fikirler üreterek geleneksel anahtar priz anlayışına yeni bir bakış açısı getirmek. 

Kalite Politikası

image95

Ertuğ, alanındaki tüm yasal ve uluslararası standartlar kapsamında teknolojik, kolaylık, güvenlik ve enerji yönetimi kapsamında arge ve inovasyon çalışmaları ile sektöre yeni ürünler kazandırmak adına tasarım, patent, üretim ve pazarlama faaliyetleri ile müşterilerine kaliteli ürünler sunulmaktadır.

Ertuğ olarak sürekli gelişim mantığı ile her yeni gün yeni bir bilgi ve yeni bir katma değer üretme anlayışı ile tüm paydaşlarımız ile sürekli olarak eğitim, iyileştirme ve bilgi akışı sağlamaktadır.

Gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde paydaşlarının çıkar ve beklentilerini de gözeterek ortak değerde ürün oluşumu sağlanmaktadır.

Tüm süreçlerimizde ilgili yasal ve mevzuatlar dahilinde gerekli risk çalışmaları yürütülerek alınan aksiyonlar ile tamamlanmaktadır.

Ertuğ markası, çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri ile her geçen gün daha da güçlenerek Uluslararası bir marka olma yolunda emin adımlar ile yürümektedir.

Çevre Yönetim Politikası

image96

Çevreci yaklaşımı...

Etik Yönetim Politikası

image97

İş yaşamında etik değerleri...